Neler yapıyoruz

Hakkımızda

Espressoparca.com olarak endüstriyel amaçlı kullanılan Espresso makinelerinin yedek parça tedariğini sağlıyoruz. Bünyemizde bulundurduğumuz stoklarımız haricinde oluşan talep üzerinine stoğu bulunmayan espresso makinesi yedek parçasını sipariş ile 15 gün içinde sipariş ile tedarik edebiliriz. Stoğu bulunan ve devamlı güncellenen Sab, La Cimbali, Expobar, Astoria, Brasilia, Faema, la Spaziale, Nuova Simonelli, Rancilio, Gibi espresso makinesi markalarının yedek parçalarını bizden talep edebilirsiniz. Espresso makinesi yedek parçaları için iletişim bilgilerimiz

 • En kaliteli kahve çekirdekleri

  En kaliteli kahve çekirdekleri

  ürünlerimiz 1. sınıf nitelikler kahve çekirdeklerinden harmandır. Özel vakumlu paketlerde el değmeden paketlenmiş ve tüm sağlık sertifikaları mevcuttur
 • Dükknınız kazansın

  Dükknınız kazansın

  Espressoparca.com dan alacağınız tüm ihtiyaclarınızda yüksek iskonto uyguladğımızdan ve tüm ürünlerimiz orjinal ve kaliteli olduğundan sizde kazanırsınız.
 • Profesyonel barista ürünleri

  Profesyonel barista ürünleri

  profesyonel barista ürünlerimiz ile işinizi aksatmadan hızlı ve pratik olarak gerçekleştirebilirsiniz. Bırakın ihtiyaçlarınızı biz belirleyelim.
 • 24/7 Hızlı hizmet

  24/7 Hızlı hizmet

  Espressoparca.com olarak online espresso kahve makinesi yedek parça satışı Espresso kahve makinesi genel bakımı ve tamiri konusunda uzman ekibi ile hizmetinizdedir.
Bizimle çalışın

Sizde kazanın

Abone olun

Haftalık haber bülteni

tr_TRTurkish
tr_TRTurkish